Odszedł Profesor Wojciech Nawrocik

9 lutego 2026 roku odszedł prof. dr hab. Wojciech Nawrocik. Był wybitną osobowością polskiej fizyki. Uczony, nauczyciel i mentor, popularyzator, organizator i administrator nauki. Niech odpoczywa w pokoju.